Na krilima braće Gugić Istaknuto

Napisao/la Ivo Maričić
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Uvjijek neizvjesne utakmice između našeg Hajduka 1932 i Gusara iz Komina.Ni ovoga puta nije bilo drukčije.Krenimo od početka.Prvih petnaestak minuta ispitivanje snaga i onda u 17.minuti nesmotrenost našeg mladog Hrvoja Gugića i ostajemo sa 10 igrača ,međutim naše igrače to nije pokolebalo i već u 20. minuti vodimo sa 1 : 0 nakon krasne akcije koju završava mlađi Gugić Goran.Nedugo zatim velika greška iskusnog Stipkovića i opet smo na početku 1 : 1 Valentin Zovko 26.minut.Do kraja poluvremena još je Vinko Žuvela loše reagirao u izglednoj prilici.Drugo poluvrijeme opasni Gusar prijetio je ali nije uspio konkretizirati igrača više.Imali su nekoliko prilika vratnicu te opravdano poništeni pogodak zbog zaleđa.I onda u jeku nadmoći gostiju stariji Gugić Damir pogađa za konačnih 2 : 1 i veliko slavlje naših igrača i navijača.Sljedeće ujedno i posljednje ovojesensko kolo gosti smo u Metkoviću kod istoimenog domaćina.

CRVENI KARTON: Hrvoje Gugić 17',Stanko Vlahović 90'

HAJDUK 1932 Stipković,Oreb,Poljak,G. Gugić,Maričić,D. Gugić,Dragojević (od 84' Padovan),V. Žuvela (od 79' I. Žuvela),Barčot (od 90 Andreis),T. Žuvela,H. Gugić.
TRENER: Nikša Skokandić.

GUSAR - Ivanković,Oršulić,Sta. Vlahović,Dodig,N. Medak,Šunjić,I. Medak,Marić,Zovko,D. Medak (od 46' Stj. Vlahović),Simon.
TRENER: Andrej Žderić

A takođe u subotu naši kadeti gostovali su u Kuparima i izgubili utakmicu 8.kola od domaćina NŠ Libertas rezultatom 6 : 2.Pogotke su postigli Toni Vlašić i Goran Rubeša.

Pročitano 2476 puta Poslijednja izmjena dana Četvrtak, 24 Svibanj 2018 19:16