Visoki poraz u Metkoviću Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Nakon teškog tjedna koji je rezultirao oduzimanjem bodova na utakmici od NK Gusar odigranoj prošle subote u Veloj Luci (greška administracije) pa onda utakmica sa NK GOŠK Dubrovnik 1919 koju je disciplinska komisija HNS i ŽNS odlučila da se ipak igra i bit će odigrana u subotu 28. ovog mjeseca u Veloj Luci. Tako smo ostali bez 6 već upisanih bodova,da stvar bude još gora kažnjeni su Hrvoje Gugić (dvije utakmice) te Boris Tulić (tri utakmica). Krenuli smo na put u Metković psihološki ubijeni, jeli ipak problem Hrvatskog nogometnog saveza što se naš klub zove Hajduk 1932, sva administracija i sve greške slomile su se preko naših leđa,ali ako je to škola za sve ostale klubove onda im neka bude. Sama utakmica u Metkoviću prvo poluvrijeme izjednačeno sa nekoliko naših odličnih izlazaka iz obrane u napad,ali je u završnici nedostajalo koncentracije. Drugo poluvrijeme domaćin pojačava pritisak i u 68. iz jedanaesterca vodi sa 1:0. Malo poslije toga opet po kozna koji put greška sudaca naravno na naš račun,čisti pogodak Damira Gugića pomoćni sudac poništava zbog navodnog zaleđa. I tu je bio kraj utakmice za naše već spomenute psihološki ubijene igrače,domaćin je u zadnjih 10 minuta još tri puta pogodio našu mrežu. Bio je to najteži poraz od kad našu ekipu vodi trener Skokandić. I kao što smo najavili u subotu 28. studenog u 13 i 30 na Moćni laz u zaostaloj utakmici 2. kola dočekujemo jesenskog prvaka NK GOŠK. Dođite i korektnim navijanjem podržite našu ekipu do nadamo se nove domaće pobjede.