Slatka pobjeda u 90. minuti Istaknuto

Napisao/la Ivo Maričić
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
 Pobjednički pogodak u 90. minuti Pobjednički pogodak u 90. minuti Foto: Lujo Frlan

Nakon turbulentnog i utakmicama pretrpana dva tjedna možemo malo odahnuti i rekapitulirati događaje u njima. Krenimo redom. Najprije 11.03.2017.(subota) kadeti gostuju u Opuzenu i nakon dobre igre pred sam kraj susreta primaju dva pogotka i gube od svojih vršnjaka sa
1 : 3 (stijelac Goran Rubeša). Potom 15. i 16.03.2017. (srijeda i četvrtak) domaće CUP utakmice seniora i kadeta. Nažalost oba poraza seniori od Jadrana iz Smokvice rezultatom 2 : 3 (strijelci Igor Žuvela i Hrvoje Gugić), a sutradan kadeti od Zmaja iz Blata rezultatom 0 : 2. Potom 18.03.2017.(subota) gostovanje seniora u Gabrilima kod Croatie i minimalan poraz od 1 : 2 (strijelac Hrvoje Gugić) uz dva crvena kartona (Goran Gugić i Stipe Jurković). Isti dan kadeti igraju prvenstvenu utakmicu na Močnom lazu protivnik NA Libertas iz Kupara i još jedan minimalan poraz od 1 : 2 (strijelac Goran Rubeša). Potom 25.03.2017.(subota) pioniri U - 10 gostuju u Orebiću i pobjeđuju domaćina nk "Orebić" sa 1 : 0 (strijelac Marko Šeparović), isti dan kadeti gostuju u Blatu kod Zmaja i pognute glave napuštaju Zlinje poraz 0 : 3. Potom 26.03.2017. (nedjelja) pioniri U - 12 u Blatu igraju protiv nk "Žrnovo" i gube sa 3 : 5 (strijelci Ante Cetinić,Roko Đuderija i Luka Žuvela). I na kraju nedjelja 26.03.2017. Močni laz utakmica 17.kola 1.ŽNL za seniore Hajduk 1932 - Slaven 1 : 0 (strijelac Emil Oreb u 90. minuti).
Tvrda,muška prava prvenstvena utakmica dva stara znanca. Slaven uvijek neugodan protivnik to se pokazalo i na ovoj utakmici naša ekipa oslabljena neigranjem Gorana Gugića i Stipe Jurkovića (crveni kartoni) Deana Gugića (treći žuti) ,Ante Padovan i Vinko Žuvela (ozlijeđeni poslovno odsutan),uz načete Hrvoja Gugića i Igora Žuvele odigrala je borbenu utakmicu i na kraju se to sve isplatilo i vratilo pogotkom kapetana Oreba u posljednjoj minuti utakmice. Sama utakmica bez puno prigoda za pogodak. Igrači Slavena praktički nisu uputili niti jedanudarac u okvir naših vrata,mi smo imali nekoliko polu prigoda ali onih pravih na kapaljku. Sve u svemu zaslužena pobjeda naše ekipe koja u sljedećem 18.kolu gostuje u Metkoviću protiv istoimenog domaćina.