Župu skinuli s vrha Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U utakmici osrednje kvalitete pobjedili smo Župu DBK rezultatom 1 : 0 te je skinuli s vrha ljestvice 1. ŽNL.Jedini pogodak na utakmici postigao je Igor Žuvela u 76. minuti utakmice.Sama utakmica igra između dva šesnaesterca s malo prigoda za pogodak.Jedinu pravu u prvom poluvremenu imao je Hrvoje Gugić nakon loše intervencije gostujućeg vratara Miline, ali nije najbolje reagirao.Drugo poluvrijeme ista slika bez prigoda za pogodak sve do spomenute 76. minute kada na centaršut Luke Barčota i asistencije Hrvoja Gugića Igor Žuvela postavlja konačan rezultat utakmice.Sljedeće ujedno i posljednje ovosezonsko kolo gosti smo u Potomju domaćem nk "GRK".