Pobjeda na početku sezone Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Tomislav Andreis (plavi dres) strijelac prvog pogotka Tomislav Andreis (plavi dres) strijelac prvog pogotka Lujo Frlan

Jučer smo gostovali na Lastovu gdje smo odigrali odgođenu utakmica 1. kola 1. ŽNL DN. Prvo poluvrijeme rastrgana igra između dva šesnaesterca uz nekoliko prigoda Borisa Tulića,Hrvoja i Igora Žuvele koje se nisu realizirale. Drugo poluvrijeme smo ubacili u veću brzinu i zagospodarili terenom. Nizale su se prilike naših ali odlični vratar domaćina nije se dao savladati sve do 65. minute kada Katić u svom šesnaestercu ruši Berkovića i glavni sudac Luka Liković pokazuje na bijelu točku. Tomislav Andreis pogađa za 1:0. Dominacija je urodila plodom i dvanaest minuta kasnije kada su Boris Tulić i Hrvoje Žuvela riješili pitanje pobjednika za veliko slavlje i gostujuću pobjedu na otvaranju nove sezone. Sljedeće 2. kolo na Močni laz stiže ONK Metković iz Metkovića.