Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Druga gostujuća za redom Foto: NK Maestral

Protekle nedjelje naši seniori gostovali su u Krvavcu kod NK Maestral. Odlična predstava nogometaša Hajduka završila je pobjedom od 3:1. Domaćin je kroz cijelu utakmicu stvorio dvije – tri šanse,od kojih je jedna završila iza leđa Prižmića. Poveli smo preko Borisa Tulića u 59. minuti,na 2:0 u 73. minuti povisio je Tomislav Andreis sa bijele točke. Ponovno kao i u 1. kolu u Lastovu Berković se sjurio u šesnaesterac domaćina prebrz za Maria Gnječa koji ga ruši i sudac Kosor pokazuje na bijelu točku,Andreis je i ovog puta bio siguran. Nastavljamo opsadu domaćeg gola nizaju se šanse Žuvele,Tulića i Gugića,ali bez novog pogotka i onda kako to u nogometu biva 'kad ne daš,onda primiš'. Teo Čelić u 83. Minuti donio je nadu Maestralu,ali pet minuta poslije Boris Tulić svojim drugim pogotkom postavlja konačnih 3:1. Nova tri boda za ekipu Hajduka. Treće mjesto sa 19 bodova isto kao i prva Neretva i drugi Gusar koji imaju bolju gol razliku. Sljedeće 9. kolo veliki derbi na Močni laz stiže upravo trenutni lider prošlogodišnji trećeligaš NK Neretva iz Metkovića.