Završena odlična polusezona Istaknuto

Napisao
Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Jučer je na našem Moćnom lazu odigrana posljednja utakmica jesenskog dijela 1. ŽNL DN. Naši dečki odigrali su 2:2 po vrlo teškom terenu i protiv neugodnog Konavljanina koji je iz dva udarca na gol postigao dva pogotka. Loše i ne gledljivo prvo poluvrijeme,imali smo loptu u svom posjedu i napadali,ali lopta nije htjela u gol,odličan prizemni udarac Marka Andreisa pogodio je vratnicu,pokušavali smo pucati iz svih pozicija,ali neprecizno. Drugo poluvrijeme počelo je loše po našu ekipu,Boras je ispucao loptu naprijed do Opušića koji sa nekih dvadesetak metara lobom vara našeg vratara Surjana. Nastavljamo s dominacijom igralo se samo na polovici gostiju i onda u 64. minuti Hrvoje Gugić odličnim udarce poravnava rezultat na 1:1. Nekoliko minuta poslije odličan centaršut Tulića za Berkovića koji ne uspijeva pogoditi gol Borasa i kako to u nogometu biva kad ne daš onda primiš,jedna duga lopta iz obrane gostiju  za Opušića koji zaobilazi istrčalog Surjana i Konavljanin je ponovno u prednosti. Gosti se i dalje brane,ali uspijeva otkloniti sve naše napade. Deset minuta prije kraja svojim trećim ovosezonskim pogotkom Ivan Šeparović postavlja konačnih 2:2. Ponovno loša partija naših mladića na svom terenu i tako izgubljena vrlo važna dva boda u borbi za vrh. Na kraju jesenskog dijela završili smo na odličnom petom mjestu sa osvojenih 26 bodova. Nažalost ostali smo dužni svojoj vjernoj publici na Močnom lazu,ali zato na tablici gostujućih utakmica držimo prvo mjesto i nadamo se da će se na proljeće popraviti i domaći rezultati.

Sudac: Ante Kosor (Dbk)
Strijelci: 0:1 Opušić (51),1:1 H. Gugić (64),1:2 Opušić (76),2:2 I. Šeparović (82)

Hajduk 1932 – Surjan,T. Žuvela,G. Gugić,Maričić,I. Šeparović,Tulić,Franulović (od 59 I. Žuvela),M. Andreis,H. Gugić (od 90. K. Prižmić),Rubeša (od 55. Berković),T. Andreis.
Trener: Edi Žuvela

Konavljanin – Boras,Škoda,Radman Livaja,Grbešić,Đurković,Korić,Milić,Veraja,Opušić,Trtoman,Dadić (od 69. Bogdanović)
Trener: Mario Matić

Pročitano 1420 puta Poslijednja izmjena dana Ponedjeljak, 09 Travanj 2018 18:48